Nasze Lokalizacje

Sieć Tönsmeier

Kompetencje we wszystkich obszarach gospodarowania odpadami – to oferujemy Państwu dzięki naszym oddziałom i partnerom w kraju i za granicą.

Grupa Tönsmeier – gospodarka odpadami przemysłowymi i komunalnymi oraz obsługa separatorów

 

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w branży zagospodarowania odpadów komunalnych, przemysłowych (poprodukcyjnych), odpadów niebezpiecznych oraz obsługi separatorów ropopochodnych i tłuszczowych. Naszym zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, poprzez odbiór odpadów w miejscu ich powstawania, unieszkodliwienie odpadów, zapewnienie logistyki, aż po udokumentowanie całego procesu zagospodarowania odpadów.
Odbiór odpadów komunalnych i odzysk surowców wtórnych, odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych, zbiórka i recykling makulatury czy utylizacja azbestu to niejedyne obszary naszej działalności. W wachlarzu usług oferujemy również kompleksową obsługę separatorów: zapewniamy opróżnianie i czyszczenie separatorów z tłuszczów i osadów, właściwą utylizację odseparowanych odpadów, przeglądy eksploatacyjne separatorów oraz wymagane roczne i pięcioletnie przeglądy budowlane.

Bazując na doświadczeniu naszych pracowników, kreujemy lepsze środowisko.


 

Osoba kontaktowa

Znajdź kontakt w swoim regionie.

Skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego

Przejdź do formularza kontaktowego
Pobierz

Najważniejsze informacje
o nas - do pobrania:

Tonsmeier Blue 2013
(2.93 MB, )
Więcej informacji
 

Nowości

Dołącz do drużyny TONSMEIER-eko 2017

FIRMA TONSMEIER CENTRUM, ZGRK I MIASTO OTWOCK
zapraszają do udziału w konkursie
DOŁĄCZ DO DRUŻYNY TÖNSMEIER-eko

KONKURS TRWA OD 1.04 DO 20.11.2017

Tonsmeier sponsorem koncertu zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż mieliśmy zaszczyt sponsorować koncert zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion, którego głównym organizatorem był Urząd Miasta Bytom, Opera Śląska oraz Stowarzyszenie SBB.  Koncert odbył się 7 października 2016 roku w gmachu Opery Śląskiej w Bytomiu.

 

Po 22 latach pracy, Grupę Tönsmeier opuścił Pan Prezes Andreas Klein.

Jego zaangażowanie, strategiczne zarządzanie oraz zdolności przedsiębiorcze w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju spółek Grupy w Polsce, czyniąc markę Tönsmeier jedną z wiodących w obszarze gospodarki odpadami na polskim rynku.

Ważne informacje dla mieszkańców Łodzi

Informujemy, że zgodnie z informacją Urzędu Miasta Łodzi z 8 lutego 2016 roku, Tonsmeier Centrum Sp. z o.o. od 1 kwietnia br. przejmuje obowiązek wywozu odpadów z sektora Śródmieście.

 

WWF Niemcy i Tönsmeier ustalają partnerstwo

Wydobycie „sieci widm“ z Bałtyku rozpocznie się w 2016 roku