Za pomocą naszej infolinii mogą Państwo zamówić kontener oraz usługę odbioru odpadów budowlanych, poremontowych czy też gruzu.

Nasi konsulatnci handlowi pomogą Państwu dobrać odpowiedni pojemnik oraz doradzą jak profesjonalnie i skutecznie uporać się z niepotrzebnymi odpadami.

Infolinia:

Dla telefonów stacjonarnych: 801 554 884*

Dla telefonów komórkowych: 32 428 18 28

W przypadku gdy chcą Państwo porozmawiać na temat oferty, zgłosić wywóz, reklamację lub konsultant jest w danym momencie nieosiągalny, prosimy o kotakt z najbliższym Biurem Obsługi Klienta. Aktualne dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Oddziały lub klikając na Kontakt

 

*Opłata jak za zwykłe połączenie wg. aktualnej taryfy operatora 

Osoba kontaktowa

Znajdź kontakt w swoim regionie.

Skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego

Przejdź do formularza kontaktowego
Pobierz

Najważniejsze informacje
o nas - do pobrania:

Tonsmeier Blue 2013
(2.93 MB, )
Więcej informacji
 

Nowości

Komunikat o połączeniu spółek

 

Informujemy Państwa, że w styczniu 2018 roku spółka Tonsmeier Management Sp. z o.o. połączy się ze spółką Tonsmeier Polska Sp. z o.o.

Wyróżnienie dla Tonsmeier Selekt

 Finał XVIII edycji Konkursu o Puchar Recyklingu - w tegorocznym rozdaniu nagród, które odbyło się 17 października podczas Targów POL-ECO-SYSTEM udział wzięła Spółka Tonsmeier Selekt, której udało się zdobyć wyróżnienie w kategorii „Złota Bela Makulatury” oraz „Lider Zbiórki Tworzyw”.

 

 

Dołącz do drużyny TONSMEIER-eko 2017

FIRMA TONSMEIER CENTRUM, ZGRK I MIASTO OTWOCK
zapraszają do udziału w konkursie
DOŁĄCZ DO DRUŻYNY TÖNSMEIER-eko

KONKURS TRWA OD 1.04 DO 20.11.2017

Tonsmeier sponsorem koncertu zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż mieliśmy zaszczyt sponsorować koncert zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion, którego głównym organizatorem był Urząd Miasta Bytom, Opera Śląska oraz Stowarzyszenie SBB.  Koncert odbył się 7 października 2016 roku w gmachu Opery Śląskiej w Bytomiu.

 

Ważne informacje dla mieszkańców Łodzi

Informujemy, że zgodnie z informacją Urzędu Miasta Łodzi z 8 lutego 2016 roku, Tonsmeier Centrum Sp. z o.o. od 1 kwietnia br. przejmuje obowiązek wywozu odpadów z sektora Śródmieście.