Przetwarzanie surowców wtórnych – Przekazywanie wartości

 

Jako dostawca usług przyjaznych dla środowiska naturalnego ponosimy dużą odpowiedzialność w różnych zakresach:

 

Ochrona zasobów naturalnych

Przyczyniamy się do zachowania i wzmacniania środowiska naturalnego. Poprzez wydajne posługiwanie się strumieniami odpadów, wytwarzamy surowce wtórne oraz energię i w ten sposób pomagamy chronić naturalne zasoby naszej ziemi.

 

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna. Dzięki aktywnej współpracy z gminami i miastami, tworzymy wspólnie zasady działań ekologicznych. Jesteśmy zwolennikiem edukacji środowiskowej od najmłodszych lat, dlatego też przygotowujemy różnego rodzaju akcje wspólnie z przedszkolami i szkołami.

 

Utrzymanie wartości

Nasz profil usług obejmuje łańcuch tworzenia wartości – od ewidencji aż do zagospodarowania materiałów.

 

Przyszłość

Przyczyniamy się dla dobra społeczeństwa poprzez tworzenie nowych miejsc pracy, utrzymaniem ich oraz dawaniem możliwości naszym pracownikom i pracownicom do dalszego rozwoju i kształcenia. 

Osoba kontaktowa

Znajdź kontakt w swoim regionie.

Skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego

Przejdź do formularza kontaktowego
Pobierz

Najważniejsze informacje
o nas - do pobrania:

Tonsmeier Blue 2013
(2.93 MB, )
Więcej informacji
 

Nowości

Wkrótce będziemy częścią marki PreZero

PreZero jako marka GreenCycle i tym samym część Grupy Schwarz ma nadrzędny cel: więcej recyklingu i mniej odpadów.

Dzięki posiadaniu w grupie firm handlowych takich jak Lidl i Kaufland oraz dostawców usług utylizacji i recyklingu - spółki zależnej GreenCycle i marki PreZero, Grupa Schwarz ma na celu wdrożenie  skutecznych działań, na jakie nie mogą sobie pozwolić pozostałe europejskie przedsiębiorstwa.

Komunikat o połączeniu spółek

 

Informujemy Państwa, że w styczniu 2018 roku spółka Tonsmeier Management Sp. z o.o. połączy się ze spółką Tonsmeier Polska Sp. z o.o.

Wyróżnienie dla Tonsmeier Selekt

 Finał XVIII edycji Konkursu o Puchar Recyklingu - w tegorocznym rozdaniu nagród, które odbyło się 17 października podczas Targów POL-ECO-SYSTEM udział wzięła Spółka Tonsmeier Selekt, której udało się zdobyć wyróżnienie w kategorii „Złota Bela Makulatury” oraz „Lider Zbiórki Tworzyw”.

 

 

Dołącz do drużyny TONSMEIER-eko 2017

FIRMA TONSMEIER CENTRUM, ZGRK I MIASTO OTWOCK
zapraszają do udziału w konkursie
DOŁĄCZ DO DRUŻYNY TÖNSMEIER-eko

KONKURS TRWA OD 1.04 DO 20.11.2017

Tonsmeier sponsorem koncertu zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż mieliśmy zaszczyt sponsorować koncert zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion, którego głównym organizatorem był Urząd Miasta Bytom, Opera Śląska oraz Stowarzyszenie SBB.  Koncert odbył się 7 października 2016 roku w gmachu Opery Śląskiej w Bytomiu.