Tonsmeier sponsorem koncertu zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion

Koncert Oberschlesien

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż mieliśmy zaszczyt sponsorować koncert zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion, którego głównym organizatorem był Urząd Miasta Bytom, Opera Śląska oraz Stowarzyszenie SBB.  Koncert odbył się 7 października 2016 roku w gmachu Opery Śląskiej w Bytomiu.

Rok po niezwykłym wydarzeniu, jakim był koncert zespołu Oberschlesien & Adam Sztaba z orkiestrą symfoniczną Opery Śląskiej, muzycy 7 października 2016 koncertowo wrócili do Bytomia, tym razem z prestiżowym koncertem akustycznym. W przepięknej scenerii Sali Koncertowej Opery śląskiej w Bytomiu zabrzmiały, w nowych aranżacjach, utwory zgromadzone na 2 albumach zespołu, nie zabrakło również premier!
Oberschlesien wystąpił w składzie: Michał Stawiński - wokal, Marcel Różanka - perkusja, Tomasz Andrzejewski - gitara, Wojtek Jasielski - bas, Adam Jurczyński - gitara, Łukasz Sztaba - fortepian.
W ten wieczór usłyszeliśmy również formację Art Of Illusion z Bydgoszczy - rock progresywny, głównie instrumentalny, z dużą ilością wirtuozerskich solówek, partii fortepianowych i orkiestralnych, częstymi zmianami nastrojów, tempa oraz rytmów, mocnymi riffami oraz bogatymi aranżacjami.
"Organizatorzy są ogromnie wdzięczni firmie Tonsmeier Polska Sp. z o.o., za pomoc w sfinansowaniu opisanego wyżej przedsięwzięcia. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy partnerami idealnie wyczuwającymi i trafiającymi w potrzeby społeczne mieszkańców Bytomia.  Mamy nadzieję na dalszą, równie owocną dla wszystkich, współpracę."

 


 

Osoba kontaktowa

Znajdź kontakt w swoim regionie.

Skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego

Przejdź do formularza kontaktowego
Pobierz

Najważniejsze informacje
o nas - do pobrania:

Tonsmeier Blue 2013
(2.93 MB, )
Więcej informacji