Tönsmeier jako pracodawca

Z zaangażowaniem odnosić sukcesy

 

Dla swoich pracowników oraz klientów chcemy wszystkiego co najlepsze, a nasi pracownicy z takim samym zaangażowaniem i innowacyjnością powinni podchodzić do wyzwań w branży gospodarki odpadami. Dlatego kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój personalny – począwszy od wdrożenia nowych pracowników, aż do seminariów i szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. W ten sposób oferujemy optymalne środowisko dla rozwoju osobistego i zawodowego naszym pracownikom, który stale utrzymujemy na najwyższym poziomie wiedzy i który optymalnie przygotowuje nas na zadania czekające na nas w przyszłości

 

Człowiek w centrum uwagi

 

Nasi kompetentni, godni zaufania i świadomi swojej wartości pracownicy wnoszą swój cenny udział do wspólnego sukcesu firmy. Na każdym stanowisku pracy i w przeróżnych polach działalności angażują się w rozwój oraz realizację optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów.


Nowych pracowników przygotowujemy starannie i wdrażamy dokładnie w zadania i przebieg procesów w naszym przedsiębiorstwie. Sukcesywnie podnosimy ich kwalifikacje i rozwój zawodowy poprzez odpowiednie szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne. W ten sposób zapewniamy najlepsze warunki pracy, aby godnie wyjść naprzeciw wymaganiom dynamicznie zmieniającej się gospodarki odpadami.

 

   Jako pracodawca oferujemy

 

  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wdrożenie w procesy związane z gospodarką odpadami
  • Szerokie możliwości do wnoszenia własnego potencjału, rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjne zadania i projekty


 

Osoba kontaktowa

Znajdź kontakt w swoim regionie.

Skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego

Przejdź do formularza kontaktowego
Pobierz

Najważniejsze informacje
o nas - do pobrania:

Tonsmeier Blue 2013
(2.93 MB, )
Więcej informacji
 

Nowości

Wkrótce będziemy częścią marki PreZero

PreZero jako marka GreenCycle i tym samym część Grupy Schwarz ma nadrzędny cel: więcej recyklingu i mniej odpadów.

Dzięki posiadaniu w grupie firm handlowych takich jak Lidl i Kaufland oraz dostawców usług utylizacji i recyklingu - spółki zależnej GreenCycle i marki PreZero, Grupa Schwarz ma na celu wdrożenie  skutecznych działań, na jakie nie mogą sobie pozwolić pozostałe europejskie przedsiębiorstwa.

Komunikat o połączeniu spółek

 

Informujemy Państwa, że w styczniu 2018 roku spółka Tonsmeier Management Sp. z o.o. połączy się ze spółką Tonsmeier Polska Sp. z o.o.

Wyróżnienie dla Tonsmeier Selekt

 Finał XVIII edycji Konkursu o Puchar Recyklingu - w tegorocznym rozdaniu nagród, które odbyło się 17 października podczas Targów POL-ECO-SYSTEM udział wzięła Spółka Tonsmeier Selekt, której udało się zdobyć wyróżnienie w kategorii „Złota Bela Makulatury” oraz „Lider Zbiórki Tworzyw”.

 

 

Dołącz do drużyny TONSMEIER-eko 2017

FIRMA TONSMEIER CENTRUM, ZGRK I MIASTO OTWOCK
zapraszają do udziału w konkursie
DOŁĄCZ DO DRUŻYNY TÖNSMEIER-eko

KONKURS TRWA OD 1.04 DO 20.11.2017

Tonsmeier sponsorem koncertu zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż mieliśmy zaszczyt sponsorować koncert zespołu Oberschlesien wraz z zespołem Art of Illusion, którego głównym organizatorem był Urząd Miasta Bytom, Opera Śląska oraz Stowarzyszenie SBB.  Koncert odbył się 7 października 2016 roku w gmachu Opery Śląskiej w Bytomiu.